+380 (67) 120-44-55 +380 (93) 097-05-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Бінокль Athlon Midas G2 UHD 12x50

(Код: 301676)
Бінокль Athlon Midas G2 UHD 12x50
Є в наявності
29 779 грн | 1 146$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Athlon
Страна-производитель:  США
Сборка:  Китай
Гарантия: Довічна гарантія


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Біноклі за призначенням:Біноклі для використання в екстремальних умовах
Біноклі для полювання
Біноклі польові
Бінокль з великою кратністю
Збільшення:12
Фактор сутінків:24.49
Діаметр об`єктива:50
Тип збільшення:Постійне
Розмір вихідної зіниці, мм:4.16
Світлосила:17.3
Мінімальна відстань фокусування м:3.5
Фокусування:Центральне
По зору на видаленні 1000 м:95
Комплектація:Захисні кришки для об`єктивів
Захисні кришки для окулярів
Ремінець
Серветка для чищення оптики
Сумка для зберігання та транспортування
Тип скла:ED
ВаК-4
Водонепроникність бінокля в метрах:1
Тип призми:Roof
Водозахисність:Корпус заповнений аргоном
Вага у грамах:907

Серія біноклів Midas G2 UHD найбільш збалансована з погляду характеристик та ціни в лінійці преміальної оптики Athlon. Бінокль Athlon Midas G2 UHD 12x50 відрізняється і преміально UHD оптикою, і великим полем зору, і відмінною механікою, і високим рівнем захисту, і, безумовно, ергономікою поряд з агресивним дизайном.
Високий рівень захищеності забезпечується застосуванням міцного і надійного магнієвого корпусу, герметизованого за класом водозахищеності IPX7, продутого інертним аргоном для запобігання запотівання зсередини, і спеціальним захисним гідрофобним покриттям лінз об'єктива XPL Protective Coating, яке запобігає дрібницю і дрібниці.
Висока якість передачі зображення забезпечується не тільки використанням в об'єктивах UHD-скла з наднизькою дисперсією., але також і вдосконаленим багатошаровим просвітленням кожної оптичної поверхні Advanced Fully Multi-Coating, високорефлективним діелектричним покриттям ESP Dielectric Coating і фазокоректуючим покриттям призм . Вдале компонування оптичних елементів дозволило створити бінокль чи не найбільшою шириною поля зору серед аналогічних моделей, при цьому мінімальна дистанція фокусування складає всього 3.5 метра.
Зручності використання сприяє сучасне компонування корпусу з верхнім шарнірним мостом Top Hinge, великий діаметр барабана фокусування, висувні оправи окулярів, та кришки об'єктивів, закріплені поясками на корпусі для запобігання випадковій втраті. Кожен бінокль Athlon Argos G2 UHD 12x50 має серійний номер, що дозволяє найкращим чином забезпечити процес контролю якості.
UHD Glass. В об'єктивах даного бінокля застосовано UHD скла з наднизькою дисперсією, що кардинально відрізняє цю модель від біноклів з ахроматичними об'єктивами зі звичайного скла. UHD скла забезпечують майже однаковий кут заломлення світла у всьому видимому спектрі, завдяки чому практично не відбувається світлового розсіювання при проходженні світла крізь об'єктиви, і вдається звести до мінімуму, або взагалі позбутися хроматичної аберації (кольорового спотворення), і досягти максимально чіткої та контрастної передачі зображення.
Advanced Fully Multi-CoatedAdvanced Fully Multi-Coated. Даний бінокль має покращене повне мультипросвітлення оптики, що означає, що на кожну поверхню оптичної системи нанесено широкосмугове багатошарове покриття, що просвітлює. Таке багатошарове просвітлення значною мірою запобігає відображенню світла у всьому видимому спектрі. Тим самим вдається досягти більше 99% світлопропускання через кожну оптичну поверхню, результатом чого є висока яскравість зображення, природна передача кольору і можливість більш ефективно вести спостереження в сутінках.
XPL Protective CoatingXPL Protective Coating. Додатковий шар зовнішнього захисного гідрофобного покриття лінз об'єктива, що забезпечує екстразахист від випадкових подряпин, скупчення на лінзах бруду, масел і крапель води. Завдяки цьому покриттю під час використання бінокля під дощем досить просто енергійно струсити бінокль, щоб усунути всі краплі з об'єктива і далі ефективно продовжувати спостереження.
BAK4. З метою позбавитися від значних втрат світла в призмовій системі, що обертається, в даній моделі застосовуються призми з оптичного скла високої щільності BAK4 (баритовий крон). Це скло має більш високий показник заломлення, що дозволяє мінімізувати втрати світла, і отримати ідеально круглу вихідну зіницю з однаково світлим зображенням від краю до краю, уникнувши віньєтування (видимого затемнення зображення внаслідок обрізки світлового пучка на периферії вихідної зіниці).
Dielectric Coating. Сучасні біноклі з призмовою конструкцією Roof системи Шмідт-Пехан обов'язково потребують нанесення на одну з поверхонь призми покриття, що відображає. Діелектричне високорефлективне ESP покриття (на відміну від алюмінієвого або срібного) вважається найбільш ефективним, відбиваючи більше 99% світла, що потрапляє на нього. Тільки таке покриття може забезпечити максимально високу світлопропускну здатність та яскравість зображення, що передається біноклем. Цей тип покриття досить дорогий, тому використовується виключно в оптиці високого класу.
Waterproof. Незалежно від того, чи потрапили Ви в сильну зливу або випадково впустили бінокль у водойму, рівень захисту даної моделі дозволяє бути впевненим, що волога не потрапить усередину і з біноклем нічого не станеться. Адже цей бінокль герметизований, ущільнений каучуковими О-кільцями, має клас захисту від проникнення вологи IPX7, що означає опір попаданню вологи всередину при зануренні на глибину 1 метр протягом 30 хвилин.
Fogproof (Argon Purged). Ця модель повністю захищена від внутрішнього запотівання, викликаного різкою зміною температури.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 12x
Діаметр об'єктива, мм: 50
Діаметр окуляра, мм: 21.5
Розмір вихідної зірки, мм: 4.17
Винос вихідної зірки, мм: 16
Світлосила: 17.14
Фактор сутінків: 24.49
Мінімальна відстань фокусування, м: 3.5
Поле зору, м/1000 м: 95
Углове поле зору, °: 5.4
Регулювання міжзіничної відстані, мм: 59-764
Корекція діоптрій: +4/-4
Оптична конструкція: Обертаюча призма Roof
Лінзи: UHD лінзи зі скла з наднизькою дисперсією, з покращеним повним багатошаровим просвітленням (Advanced Fully Multi-Coated) та захисним гідрофобним покриттям (XPL Protective Coating)
Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям і фірмовим діелектричним покриттям, що відбиває ESP Dielectric Coating
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: Завдяки герметичності та заповненню корпусу аргоном
Фокусування: Центральне
Корпус: З верхнім шарнірним мостом Top Hinge, магнієвий сплав із профільованим протиковзким гумовим покриттям
Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з трьома фіксованими положеннями
Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їх втраті
Можливість кріплення штативу
Комплектація:
Бінокль: Колір корпусу - чорний
Захисні кришки окулярів та об'єктивів
Широкий наший ремінь з неопрену
М'який кейс на фастексі для зберігання та транспортування
Серветка з мікрофібри для протирання оптики
Подарункова упаковка на магнітному замку
Вага: 907 гр
Виробник: Athlon (США)
Отзывы покупателей о товаре «Бінокль Athlon Midas G2 UHD 12x50»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)