Телескоп Konusfirst-600
(Код: 80408)
Є в наявності1 950 грн | 75$
Не устраивает цена товара?
Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Срок поставки: 1 день по КиевуСтрана-производитель: ІталіяСборка: КитайГарантия: 24 місяці
Характеристики
Оптична система: | Рефрактор |
Діаметр об`єктива , мм: | 50 |
Фокусна відстань, мм: | 600 |
Збільшення, виходячи з комплектації: | 100 50 |
Зображення: | Пряме дзеркальне |
Монтування | Азімутальна |
Комплектация: | Лінза барлоу 2х Місячний фільтр Окуляр: 12.5 Окуляр: 6 |
Konus Konusfirst-600 — нескладний в освоєнні телескоп початкового рівня спеціально для дітей та астролюбителів, які тільки починають знайомитися з астрономією. Назва серії "Konusfirst" вказує на те, що це буде ідеальний вибір в якості першого телескопа. У комплекті є все необхідне, щоб одразу розпочати спостереження. Модель найкраще підходить для Місячно-планетарних або ландшафтних спостережень. Оптична конструкція формує неперевернуте та дзеркальне зображення, дозволяючи успішно замінити підзорну трубу.
Телескоп Konus Konusfirst-600 є короткофокусним рефрактором-ахроматом з діаметром об'єктива 50 мм і фокусною відстанню 600 мм. При встановленні стандартного астрономічного окуляра телескоп застосовується для Місячно-планетарних спостережень, а в ясну суху погоду далеко від міського засвічення — для огляду яскравих туманностей і зоряних скупчень. Поверхня Місяця відкриється сотнями цікавих деталей, а великі планети будуть схожі на яскраві кольорові зірки.
Керувати телескопом дуже просто, з цим впорається навіть дитина, достатньо доросла для того, щоб цікавитись зоряним небом. Оптична труба встановлюється на металевий штатив з азимутальним монтуванням. Це найпростіша в освоєнні конструкція: наводься на об'єкт і веди спостереження. У верхній частині труби телескопа закріплений 5-кратний оптичний шукач, за допомогою якого здійснюється більш точне наведення. Попередньо знадобиться карта зоряного неба, яка також доступна у вигляді додатку для смартфонів або планшетів. Це необхідно, щоб знати розташування небесних тіл на небі у певний час спостереження. Для вивчення об'єктів, розташованих високо над горизонтом, призначене діагональне дзеркало з комплекту, що відхиляється на 90°.
Телескоп має порівняно невисоку ціну і чудово підійде на роль першого телескопа для дитини чи просто новачка. Допоможе виявити інтерес до астроспостережень, показавши при цьому прийнятну якість зображення. У комплект постачання вже включені 2 окуляри з посадковим діаметром 24.5 мм: 50x H12 та 100x SR6.
Оптичні характеристики:
Діаметр об'єктива, мм: 50
Фокусна відстань, мм: 600
Збільшення: 50-100
Максимальне корисне збільшення: 100х
Оптична система: Рефрактор ахромат
Зображення у базовій комплектації: Пряме дзеркальне
Посадковий діаметр для окулярів: 0.96"
Фокусування: Кремальєра
Юстування об'єктива: Не передбачено
Монтування: Азімутальне
Управління: Ручне
Приводи: Ні
Штатив: Сталевий
Комплектація:
Оптична труба
Окуляр: 12.5мм
Окуляр: 6мм
Діагональне дзеркало: 1.25"
Шукач: 5х24
Програмне забезпечення "Sky Explorer"
Місячний фільтр
Вага: 1.4 кг
Виробник: Konus(Італія)
Рекомендуем посмотреть
Отзывы покупателей о товаре «Телескоп Konusfirst-600»