+380 (93) 097-05-55 +380 (67) 120-44-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Зорова труба Hawke NatureTrek 13-39x56 WP

(Код: 930232)
Зорова труба Hawke NatureTrek 13-39x56 WP
Наявність уточнюйте
17 700 грн | 681$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Hawke
Зорова труба Hawke Nature Trek 13-39x56 WP (55211) - це ультракомпактний оптичний прилад з можливістю збільшення до 39х крат, який легко поміщається на долоні, і, при цьому, забезпечує якість зображення, порівнянну з повнорозмірними підзорними трубами.
Страна-производитель:  Великобританія
Сборка:  Китай
Гарантия: 120 місяців


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Збільшення:13
36
Діаметр об`єктива:56
Світлосила: 1.96
8.6
Водостійкість:Корпус заповнений азотом
Тип скла:ВаК-4
Вага у грамах:1120
Комплектація:Сумка для зберігання та транспортування
Штатив для встановлення на вікно автомобіля

Зорова труба Hawke Nature Trek 13-39x56 WP (55211) - це ультракомпактний оптичний прилад з можливістю збільшення до 39х крат, який легко поміщається на долоні, і, при цьому, забезпечує якість зображення, порівнянну з повнорозмірними підзорними трубами. Дана модель вдало вирізняється своїм сучасним дизайном та надійністю механічних вузлів. Як і належить оптиці даного класу, труба має повністю мультипросвітлені лінзи, призма виготовлена ​​з оптичного скла BAK4, полікарбонатний корпус повністю водонепроникний та продутий азотом. Польовий захисний чохол з неопрену дуже зручний, його можна не знімати з труби під час її використання, що економить час, захищаючи прилад від зовнішніх впливів.
 Підзорна труба Hawke Nature Trek 13-39x56 WP (55211) - оптичний прилад з розміром монокуляра та якістю зображення підзорної труби. Складний багатолінзовий окуляр має великий діаметр зовнішньої лінзи, що забезпечує значно якісніше зображення проти звичайного монокуляра. Окулярний вузол Hawke Nature Trek паралельний по відношенню до поздовжньої осі труби - це дуже зручно для спостережень наприклад будучі в автомобілі із віконного штативу що йде у комплекті з трубою. Монтажна база труби адаптована під стандартне кріплення фотоштативу, тому пошук необхідної опори для спостереження - не проблема. На особливу увагу заслуговує система фокусування, виконана у вигляді великого кільця, що охоплює корпус посередині. Таке конструктивне рішення дозволяє зробити налаштування з великою точністю завдяки саме великому радіусу кільця фокусування. Мінімальна дистанція фокусування труби складає всього 4 метра, що дозволяє досить детально спостерігати за тим, що відбувається практично поручь навколо вас. А велике поле зору дає панорамне зображення об'єктів на обрії.
Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.
BAK4 (барієвий крон) – особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок – помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.
Waterproof -  означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи під час занурення в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу жодної шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 13-39
Діаметр об'єктива, мм: 56
Розмір вихідної зіниці, мм: 4.3-1.4
Фактор сутінків: 26.98-46.73
Світлосила: 8.6-1.96
Мінімальна відстань фокусування, м: 4
Поле зору м/1000 м: 59-30
Оптична конструкція: призма Porro
Лінзи: З багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-coated)
Окуляр: Знімний з різьбовим кріпленням
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: Завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
Фокусування: Маховик на корпусі
Зум: Кільцем на окулярі
Захисна бленда: Перешкоджає попаданню дощових крапель та сонячних відблисків на об'єктив
Корпус: Полікарбонат
Комплектація:
Підзорна труба 
Штатив для встановлення на вікно автомобіля
Неопреновий захисний чохол
Захисні кришки окуляра та об'єктива
Серветка для протирання оптики
Вага: 1120 гр
Виробник: Hawke(Великобританія)
Отзывы покупателей о товаре «Зорова труба Hawke NatureTrek 13-39x56 WP»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)