+380 (67) 120-44-55 +380 (93) 097-05-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Зорова труба Vanguard VEO HD 80A 20-60x80/45 WP (VEO HD 80A)

(Код: 301105)
Зорова труба Vanguard VEO HD 80A 20-60x80/45 WP (VEO HD 80A)
Є в наявності
21 696 грн | 835$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Vanguard
Срок поставки:  1 день по Киеву
Страна-производитель:  США
Сборка:  Китай
Гарантия: 120 місяців


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Збільшення:20
60
Діаметр об`єктива:80
Світлосила: 1.77
16
Водостійкість:Корпус заповнений азотом
Тип скла:ВаК-4
Вага у грамах:1550
Комплектація:Сумка для зберігання та транспортування

Щоб створити кращу підзорну трубу в своєму класі, інженери Vanguard повинні були об'єднати сучасну конструкцію, сучасні технології та сучасні матеріали. І з впевненістю можна сказати, що результат їх роботи - підзорна труба Vanguard VEO HD, одна з найміцніших, найлегших і найзручніших підзорних труб, що також має вражаючі оптичні характеристики.
Корпус з композитного карбону PA66 + 40CF зі спеціальним захисним гумовим покриттям Mitsubishi Rubber Armor робить цю підзорну трубу міцною, захищеною від ударів, і одночасно досить легкою. Як і всі сучасні моделі, труба Vanguard VEO HD має великий спіральний фокусер з великим гумовим профілюванням, який є дуже чутливим, дозволяючи однаково зручно проводити і швидке фокусування, і точне налаштування фокусу.
Оптиці приділено особливу увагу, починаючи від матеріалів і геометрії лінз, і закінчуючи покриттями. HD лінзи виконані з оптичного скла з високою щільністю (High Density Glass), і склеєні між собою кращими на сьогоднішній день адгезивними клеями Norland, що відрізняються максимальною прозорістю і однорідністю. Геометрія лінз підібрана таким чином, щоб забезпечити одночасно і велике поле зору, і мінімальну дистанцію фокусування, і позбутися оптичних спотворень. Призма і лінзи мають всі необхідні коригуючі, просвітлюючі і захисні покриття.
Ви точно оціните зручність і чудову якість зображення VEO HD. І якщо навіть Ви не погодитеся з тим, що VEO HD 80A 20-60x80/45 WP найкраща підзорна труба в своєму класі, то тільки тому, що компанія Vanguard ніколи не стоїть на місці, постійно вдосконалює свою продукцію, і найкраща підзорна труба у компанії Vanguard ще попереду.
Fully Multi CoatedAdvanced MultiGuard® Coatings. Сім шарів найбільш технологічного широкосмугового просвітлюючого покриття нанесено на кожну оптичну поверхню. Покриття забезпечує рівномірно високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершене натуральне відтворення кольорів практично у всьому видимому діапазоні (від 350 Нм до 700 Нм). Додатково на зовнішню поверхню об'єктивів і окулярів нанесена суперміцна гідрофобна мембрана, яка оберігає від подряпин, перешкоджає скупченню води на лінзах і забрудненню маслами.
SK15BAK4 Prism. Значні втрати світла в обертаючій призмовій системі відбуваються незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла, і в значній мірі уникнути віньєтування (затемнення зображення внаслідок урізання світлового пучка на периферії лінз окуляра).
Phase Correction. Застосування багатошарового фазокоригуючого покриття призм на сьогоднішній день є стандартом для високоякісних підзорних труб з обертаючою призмовою конструкцією Roof. Під час проходження через таку призмову систему, світло відбивається від протилежних сторін призми, поляризується, і виникає зміщення на половину фази світлової хвилі, яке тягне за собою втрату контрасту. Найтонше фазокоригуюче покриття, нанесене на одну з поверхонь призми, суміщує фази, забезпечуючи високу роздільну здатність і контрастність зображення.
Waterproof & fogproof. Дана підзорна труба має клас захисту від проникнення вологи IPX7, а також захищена від утворення внутрішнього конденсату. Корпус ущільнений каучуковим ущільнюючим O-кільцем, що дозволяє трубі перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішнього об’єму корпусу повітря і водяна пара, що в ньому міститься, витіснені азотом N2, що не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур.
Large field of view. Зручність, ефективність і захоплюючі враження від спостереження в підзорну трубу багато в чому залежать від поля зору (кута зору) оптичного приладу. Чим більше поле зору (чим ширше кут зору), тим більше простору потрапляє в огляд. Поле зору даної труби знаходиться вище середніх показників аналогічних моделей і відносить дану трубу до високоякісних оптичних приладів.
Magnesium alloy bodyCarbon Fiber Composite Body. Компанія Vanguard стала першим виробником, хто застосував композитне вуглеволокно в серійному виробництві оптичних приладів. Матеріал PA66 + 40CF на 40% складається з найтонших волокон (до 7 мкм) армуючого вуглеволокна і на 60% зі сполучного поліаміду PA66, який є одним з найміцніших і найстабільніших полімерів, що застосовуються в композитних матеріалах. Згідно з лабораторними дослідженнями, композитне вуглеволокно PA66 + 40CF при однаковій щільності, на 271% міцніше полікарбонату (матеріалу, що традиційно використовується для виробництва корпусів оптичних приладів), а також в 2 рази легше і на 20% міцніше алюмінію.
3 stage eyecups2 Stage Eyecups. Правильно сконструйовані оправи окулярів не тільки підвищують комфорт при тривалих спостереженнях, але, в першу чергу, дозволяють з однаковою зручністю використовувати бінокль користувачам з різною анатомічною будовою очей, а також користувачам в окулярах. В даній підзорній трубі використовується досить м'яка висувна оправа окулярів типу Twist-Up, що має 2 рівні фіксації.
Tripod MountableTripod mountable. Вкрай рідко підзорні труби використовуються для спостереження без штативу. Як правило, це труби з прямим окулярним вузлом. Великі збільшення, спостереження протягом тривалого часу, зйомка на камеру чи смартфон за допомогою труби, а особливо окулярний вузол під кутом 45º, вимагають стабільності оптичного приладу. Дана модель має хомут з кріпленням на штатив зі стандартним різьбленням 1/4 - 20 UNC. Можливе використання штативів без швидкозйомної планки. Кріплення сумісне зі стандартом Arca-Swiss.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 20-60
Діаметр об'єктива, мм: 80
Розмір вихідної зіниці, мм: 4-1.33
Видалення вихідної зіниці, мм: 15-18
Фактор сутінків: 40-69.28
Світлосила: 16-1.77
Мінімальна відстань фокусування, м: 6
Поле зору на 1000м: 37-17 м
Комплектація:
Підзорна труба: колір корпусу - темно-зелений
Захисні кришки окуляра і об'єктива
М'який неопреновий польовий чохол на замку для швидкого виористання, для зберігання і транспортування
Серветка з мікрофібри  для протирання оптики
Вага: 1550 гр
Виробник: Vanguard Inc
Отзывы покупателей о товаре «Зорова труба Vanguard VEO HD 80A 20-60x80/45 WP (VEO HD 80A)»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)