+380 (93) 097-05-55 +380 (67) 120-44-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon з сонячним фільтром і адаптером для смартфона

(Код: 922305)
Телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon з сонячним фільтром і адаптером для смартфона
Є в наявності
15 999 грн | 616$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Bresser
Если Вы ищете идеальное соотношение качества, производительности и цены - телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon идеальный выбор.
Срок поставки:  1 день по Киеву
Страна-производитель:  Німеччина
Сборка:  Китай
Гарантия: 24 місяці


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Оптична система:Рефлектор
Діаметр об`єктива , мм:150
Фокусна відстань, мм:1400
Збільшення, виходячи з комплектації:1050
350
70
Зображення:Перевернуте
МонтуванняЕкваторіальна EQ3
Комплектация:Адаптер для камери смартфона (планшета)
Лінза барлоу 3х
Окуляр: 20
Окуляр: 6
Сонячний фільтр

 

Якщо Ви шукаєте ідеальне співвідношення якості, продуктивності та ціни - телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon ідеальний вибір. Велика фокусна відстань забезпечує значне збільшення навіть зі штатними окулярами без використання лінзи Барлоу, а 150-мм апертура дозволяє досягти високої роздільної здатності та спостерігати навіть досить тьмяні об'єкти. Основними відмінностями від попередньої версії є посилена тринога, карбонове оздоблення труби LED-видошукач, сонячний фільтр та адаптер для камери смартфона в комплектації. За допомогою адаптера для смартфона, який іде в комплекті з телескопом, легко фотографувати об'єкти спостережень на вашому смартфоні. За допомогою Сонячного фільтра Ви можете використовувати телескоп для денних спостережень сонячної активності. Додатково можлива комплектація телескопа Full HD камерою передачі зображення на персональний комп'ютер.
Телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon – універсальний інструмент для спостережень. Завдяки апертурі в 150 мм він збирає достатню кількість світла, щоб можна було спостерігати безліч слабких об'єктів неба – туманностей, зоряних скупчень та галактик. У той же час з Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon ви зможете спостерігати планети Сонячної системи, яскраві комети та зірки до 13-ї зіркової величини, у тому числі подвійні.
Телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon можна назвати одним з найкращих за поєднанням таких характеристик, як функціональність, якість, продуктивність, компактність та ціна. Особливо дана модель стала цікавою після включення в комплектацію апертурного сонячного фільтра, що значно розширює можливості приладу. Особливості оптичної системи дозволили отримати значну фокусну відстань при невеликих розмірах оптичної труби, зробити прилад менш схильним до впливів вітру, а також зберегти зручне для спостереження бічне розташування фокусера з окуляром.
У комплектації поставляється спеціальний сонячний фільтр, що захищає очі від проникнення ультрафіолетового, інфрачервоного та видимого надяскравого сонячного випромінювання, пропускаючи лише кількість видимих світлових хвиль, якого достатньо для формування якісного зображення Сонця. Фільтр тестований незалежною організацією забезпечення якості продукції та має європейський сертифікат відповідності CE.
Велика апертура дозволяє зібрати достатньо світла практично для будь-яких спостережень, які може забезпечити аматорський прилад. Велика фокусна відстань телескопа дає можливість отримати пристойне збільшення, використовуючи при цьому фокусні, якісні окуляри. Лінза Барлоу покликана при необхідності потроїти кратність телескопа.
Стійка тринога, на яку встановлюється телескоп, має лоток для приладдя – на ньому можна розташувати додаткові окуляри, фільтри та інші дрібні предмети. Окуляри, якими комплектується Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon, досить універсальні і дають хороші результати за будь-яких спостережень. Вони забезпечують якісне та яскраве зображення без суттєвих спотворень з усього поля зору. Діапазон збільшення вже в базовій комплектації становить 70-1050 разів.
Телескоп укомплектований двома окулярами з фокусною відстанню 4 мм та 20 мм, що дозволяє при необхідності отримати як велике збільшення, так і значне поле зору. LED видошукач з точковим наведенням помітно полегшить наведення приладу на об'єкт, що цікавить не тільки вночі, але і вдень, а екваторіальне монтування телескопа дозволить легко здійснювати спостереження за добовим рухом об'єктів по небосхилу і займатися астрофотографією.
Набір аксесуарів полегшить спостереження та зробить їх більш цікавими та докладними. У комплектацію входить адаптер для смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на вибраному окулярі і дозволяє проводити фото та відеозйомку головною або передньою камерою гаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосок адаптера (у разі рифленої тильної поверхні смартфона рекомендується використовувати передню камеру).
Найчастіше в умовах міста ми не можемо досягти таких високоякісних зображень нічного неба, як нам би того хотілося. Компактні розміри телескопа максимально спростять транспортування, що забезпечить незабутні враження спостережень космосу за межами міста. Телескоп Bresser відкриє перед Вами нові світи
Оптичні характеристики:
Діаметр об'єктива, мм: 150
Фокусна відстань, мм: 1400
Збільшення: 70-1050
Роздільна здатність: 0.93 секунди
Проникність: 12.4 зоряних величин
Максимальне корисне збільшення: 300х
Оптична система: Рефрактор Ньютона
Монтування телескопа: Екваторіальне
Комплектація:
Труба: Металева
Тринога: Алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів
Окуляр: Kellner 20 (1.25")
Окуляр: Kellner 4 (1.25")
Видошукач: LED з точковим наведенням
Лінза Барлоу: 3-кратне збільшення
Адаптер для камери смартфона (планшета)
Сонячний фільтр
Столик для аксесуарів
Вес: 9 кг
Виробник: Bresser(Німеччина)

 

Отзывы покупателей о товаре «Телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Carbon з сонячним фільтром і адаптером для смартфона»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)