+380 (93) 097-05-55 +380 (67) 120-44-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Монокуляр Vanguard Vesta 8x25 Coral

(Код: 301278)
Монокуляр Vanguard Vesta 8x25 Coral
Наявність уточнюйте
1 290 грн | 50$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Vanguard
Срок поставки:  1 день по Киеву
Страна-производитель:  США
Сборка:  Китай
Гарантия: 120 місяцівКупить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Збільшення:8
Діаметр об`єктива:25
Світлосила: 9.80
Поле зору м/1000 м114
Тип призми:Roof
Водостійкість:Корпус заполнен азотом
Вага:170

Більшість біноклів та монокулярів забарвлені у темні кольори, але хто сказав, що спостереження за природою – це серйозне рутинне заняття? Алюмінієві корпуси монокулярів Vanguard Vesta пофарбовані в яскраві кольори методом анодування. Відповідно покриття дуже стійке і має привабливий зовнішній вигляд, що створює відмінний настрій.
Але яскрава зовнішність зовсім не означає, що у Вас в руках іграшка. Монокуляр Vanguard Vesta 8x25 - один із найбільш якісних оптичних приладів у своїй ціновій категорії. Міцний водонепроникний алюмінієвий корпус заповнений азотом, відповідно захищений від запотівання та від проникнення вологи. Монокуляр оснащений якісною оптикою з фірмовим багатошаровим просвітлюючим покриттям лінз і призмою з оптичного скла BAK4. Єдиного знайомства з монокуляром Vanguard Vesta 8x25 достатньо, щоб гідно оцінити цей прилад.
Multi CoatedMultiGuard® Coatings. При проходженні світла через кожну оптичну поверхню лінзи, що не має покриття, відбивається 4% світлового потоку. Багатошарове покриття підвищує світлопропускну здатність до 99,5%. Як результат, чотиришарове просвітлюючи покриття MultiGuard® Coatings, нанесене на кожну оптичну поверхню, забезпечує високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершену природну передачу кольорів.
SK15BAK4 Prism. Значні втрати світла в обертаючій призмовій системі відбуваються незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла, і в значній мірі уникнути віньєтування (затемнення зображення внаслідок урізання світлового пучка на периферії лінз окуляра).
waterproof & fogproofWaterproof & fogproof. Даний монокуляр має клас захисту від проникнення вологи IPX7, а також захищений від утворення внутрішнього конденсату. Корпус ущільнений каучуковим ущільнюючим O-кільцем, що дозволяє монокуляру перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішнього об’єму корпусу повітря і водяна пара, що в ньому міститься, витіснені азотом N2, що не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур.
Outstanding Near FocusOutstanding near focus. Більшість користувачів застосовують монокуляри лише для спостереження за віддаленими об'єктами. Але не всі знають, що кращі зразки монокулярів надають значні можливості для макроспостережень. Мінімальна дистанція фокусування (межа фокусування) даної моделі складає всього лиш трохи быльше 2 метрів, що дозволяє розглядати квіти і комах в їх реальному середовищі існування. Монокуляри з мінімальною межею фокусування 2.5 метри відносяться оптичних приладів високого класу.
Aluminium alloy bodyAluminium Alloy Body. Сплави на основі алюмінію досить міцні і при цьому легкі. Алюмінієві корпуси монокулярів на 200% міцніше традиційно використовуваного полікарбонату, а за співвідношенням міцності на одиницю ваги не поступаються сталі. Твердість застосовуваних сплавів алюмінію достатня, щоб при падінні монокуляра з висоти 1-2 метрів корпус не отримав значних ​​пошкоджень, що вплинуть на оптичні характеристики монокуляра.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 8
Діаметр об'єктива, мм: 25
Розмір вихідної зіниці, мм: 3.13
Фактор сутінків: 14.14
Світлосила: 9.80
Поле зору м/1000 м: 114
Оптична конструкція: Roof
Лінзи: Ахроматичні з повним багатошаровим просвітленням MultiGuard® Coatings (Fully Multi coated)
Призми: BAK4
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: Завдяки герметичності й заповненню корпуса азотом
Фокусування: Кільцем фокусування на окулярі
Корпус: Алюмінієвий сплав із захисним стійким анодованим покриттям
Поворотно-висувна оправа окуляра типу Twist-Up з двома фіксованими положеннями
Складна оправа окуляру типу Fold-Down
Сталева петля для кріплення наручного ремінця
Комплектація:
Монокуляр
Чохол для транспортування
Ремінець
Серветка для чищення лінз
Вага: 170 гр
Виробник: Vanguard Inc
Отзывы покупателей о товаре «Монокуляр Vanguard Vesta 8x25 Coral »

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)