+380 (67) 120-44-55 +380 (93) 097-05-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Зорова труба Hawke Nature Trek 9-27x56/45 WP

(Код: 928557)
Зорова труба Hawke Nature Trek 9-27x56/45 WP
Є в наявності
15 000 грн | 577$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Hawke
Підзорна труба Hawke Nature Trek 9-27x56/45 WP (55210) - це ультракомпактний оптичний прилад, який легко поміщається на долоні, і, при цьому, забезпечує якість зображення, порівнянну з повнорозмірними підзорними трубами. Дана модель вдало виділяється своїм сучасним дизайном та надійністю механічних вузлів.
Страна-производитель:  Великобританія
Сборка:  Китай
Гарантия: 120 місяців


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Збільшення:27
9
Діаметр об`єктива:56
Світлосила: 38.69
4.28
Водостійкість:Корпус заповнений азотом
Тип скла:ВаК-4
Вага у грамах:575
Комплектація:Сумка для зберігання та транспортування

Підзорна труба Hawke Nature Trek 9-27x56/45 WP (55210) - це ультракомпактний оптичний прилад, який легко поміщається на долоні, і, при цьому, забезпечує якість зображення, порівнянну з повнорозмірними підзорними трубами. Дана модель вдало виділяється своїм сучасним дизайном та надійністю механічних вузлів. Як і належить оптиці даного класу, труба має повністю мультипросвітлені лінзи, призма виготовлена ​​з оптичного скла BAK4, полікарбонатний корпус повністю водонепроникний та заповнений азотом. Варто відзначити також зручність для ближніх спостережень, завдяки надзвичайно малій дистанції фокусування. Польовий захисний чохол з неопрену дуже зручний, його можна не знімати з труби під час її використання, що економить час, захищаючи прилад від зовнішніх впливів.
Hawke Nature Trek 9-27x56/45 WP (55210) - оптичний прилад з розміром монокуляра та якістю зображення підзорної труби. Складний багатолінзовий окуляр має великий діаметр зовнішньої лінзи, що забезпечує значний комфорт зображення проти монокулярами. Окулярний вузол Hawke Nature Trek розташований під кутом 45º по відношенню до поздовжньої осі труби - це дуже зручно для спостережень як з настільних, так і повнорозмірних штативів. Монтажна база труби адаптована під стандартне кріплення фотоштативу, тому пошук необхідної опори для спостереження - не проблема. На особливу увагу заслуговує система фокусування, виконана у вигляді великого кільця, що охоплює корпус посередині. Таке конструктивне рішення дозволяє зробити налаштування з великою точністю завдяки саме великому радіусу кільця фокусування. Мінімальна дистанція фокусування труби складає всього 2,5 метра, що дозволяє буквально спостерігати за тим, що відбувається у Вас під ногами. А велике поле зору дає панорамне зображення об'єктів на обрії.
Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.
BAK4 (барієвий крон) – особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок – помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи під час занурення в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу жодних збитків і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, а отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.
Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдане його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю та простотою обробки. Полікарбонатні корпуси легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як анодування або фарбування.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 9-27
Діаметр об'єктива, мм: 56
Розмір вихідної зіниці, мм: 6.22-2.07
Фактор сутінків: 22.4-38.9
Світлосила: 38.69-4.28
Мінімальна дистанція фокусування: 2.5 м
Поле зору на 1000м: 78-36
Оптична конструкція: Porro
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: Завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
Фокусування: Великий спіральний фокусер у центральному положенні
Зум: Кільцем на окулярі
Наочник: Складається типу Fold-Down
Корпус: Полікарбонат
Можливість встановлення на стандартний фотоштатив
Комплектація:
Підзорна труба - колір корпусу чорно-зелений
Неопреновий захисний чохол з ременем на плече
Захисні кришки окуляра та об'єктива в розібраному та зібраному положенні.
Серветка для протирання оптики
Інструкція
Вага: 575 гр
Виробник: Hawke(Великобританія)
Отзывы покупателей о товаре «Зорова труба Hawke Nature Trek 9-27x56/45 WP»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)