+380 (93) 097-05-55 +380 (67) 120-44-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Біологічний мікроскоп Optima Biofinder Trino 40x-1000x

(Код: 927311)
Біологічний мікроскоп Optima Biofinder Trino 40x-1000x
Наявність уточнюйте
10 920 грн | 420$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Optima
Незважаючи на те, що Optima Biofinder Trino 40x-1000x в першу чергу призначений для навчальних цілей, його оптичні та конструктивні характеристики цілком відповідають початковим вимогам до приладів лабораторного класу і дозволяють проводити повний спектр спостережень у світлому полі.
Страна-производитель:  Україна
Сборка:  Китай
Гарантия: 36 місяців


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Тип мікроскопа:Біологічний
Збільшення:100
1000
40
400
Підсвічування:Світлом, що проходить

Незважаючи на те, що Optima Biofinder Trino 40x-1000x в першу чергу призначений для навчальних цілей, його оптичні та конструктивні характеристики цілком відповідають початковим вимогам до приладів лабораторного класу і дозволяють проводити повний спектр спостережень у світлому полі. Ця модель не вимагає додаткового дооснащення для більшості мікробіологічних досліджень, і може використовуватися студентами, викладачами та лаборантами у базовій комплектації. Тринокулярна конструкція дозволяє використовувати цифрову камеру для фіксації спостережень, а також зручніша для тривалих спостережень. Світлодіодне регульоване освітлення та фокусований конденсор Abbe з ірисовою діафрагмою забезпечують високий рівень роздільної здатності на максимальних кратностях. Коаксіальні гвинти макро та мікрофокусування, і мікрометричні супорти предметного столика дозволяють зробити точне фокусування на необхідній ділянці зразка. Металевий корпус мікроскопа та гумові ніжки забезпечує стійкість приладу та стабільність зображення під час спостережень. Усі мікроскопи Optima мають розширену трирічну гарантію.
Мікроскоп Optima Biofinder Trino 40x-1000x – ідеальний прилад для студентів профільних навчальних закладів, а також один із найбільш доступних тринокулярних мікроскопів для початкових лабораторних досліджень. Завдяки тринокулярній конструкції мікроскоп дає можливість паралельно документувати спостереження на цифрову камеру.
Комбінація широкопідлогових окулярів і чотирьох об'єктивів забезпечує збільшення в діапазоні від 40 до 1000 крат. Усі оптичні елементи (об'єктиви, окуляри та конденсор) виконані зі скла. Широкопольні окуляри мають покриття, що просвітлює, і забезпечують контрастне і рівномірно чітке зображення здебільшого поля зору. Ахроматичні об'єктиви стандарту DIN розраховані працювати з покривним склом товщиною 0.17 мм. Підпружинена конструкція сорокакратного та стократного об'єктивів убереже від пошкоджень препарат і самі об'єктиви при їхньому взаємному максимальному зближенні.
Правильне висвітлення об'єкта грає не меншу роль, ніж якість оптики. Дана модель дозволяє проводити спостереження за методом світлого поля в світлі, що проходить, і оснащена світлодіодним освітлювачем, що випромінює максимально наближене до денного світло. Конденсор Abbe в даній моделі фокусується, оснащений ірисовою діафрагмою і має числову апертуру N1.25, що дозволяє правильно висвітлити зразок і досягти необхідної контрастності. Використовуючи імерсійну олію для 100х об'єктиву та масляного конденсора, можна досягти максимальної роздільної здатності при спостереженнях на максимальних збільшеннях. Утримувач фільтрів дозволяє використовувати стандартні світлофільтри діаметром 32 мм для збільшення розмаїття певних зразків або отримання розсіяного світла.
Корпус мікроскопа виконаний з металу, що надає не тільки надійності конструкції, але й, завдяки збільшенню ваги та гумовим опорним ніжкам, забезпечує більшу стабільність приладу та гасіння мікровібрацій. Тринокулярна насадка з адаптером для цифрових камер C-mount незамінна для тривалих рутинних спостережень, оскільки сприяє меншій стомлюваності очей. Вона нахилена під кутом 30 °, плавно повертається на 360 °, дозволяючи проводити спостереження в будь-якому зручному положенні, а також працювати з мікроскопом ряду спостерігачів без переміщення мікроскопа в просторі.
Мікроскоп забезпечує точне позиціонування об'єкта спостереження під об'єктивом завдяки наявності мікрометричних гвинтів точного фокусування з кроком 0.005 мм, та препаратів з мікрометричними супортами та ноніусом. Столик має стійке чорне покриття.
Optima Biofinder Bino 40x-1000x – професійний оптичний прилад для вищих навчальних закладів за ціною домашнього мікроскопа. Все, що необхідно для мікробіологічних досліджень у світлому полі учневі чи студенту, все це враховано у конфігурації даної моделі.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 40-1000
Збільшення об'єктивів: 4, 10, 40, 100
Збільшення окуляра: 10
Корпус: Метал
Револьверна головка: на 4 об'єктиви
Об'єктиви: Стандарт DIN, оптичне скло з покриттям, що просвітлює
Ступінь корекції об'єктивів: Ахромат
Насадка: Тринокулярна (оборот на 360 º, нахил на 30 º)
Регулювання міжосьової відстані: 48-75
Діоптрійне підстроювання: ±5 на лівому окулярі
Оптична довжина тубуса: 160 мм
Окуляри: Оптичне скло, широкопольне (лінійне поле зору 18 мм) з покриттям, що просвітлює
Посадковий діаметр окулярів: 23.2 мм
Предметний столик: Рухомий 125х110 мм, з препаратоводієм з мікрометричними супортами та ноніусом (ціна поділу 0,1 мм)
Діапазон переміщення препаратів, мм: 65х25
Фокусування: Коаксіальне, грубе, тонке (ціна поділу 0,013 мм)
Підсвічування: Світлодіодне, світлом, що проходить (LED 0.5W, 6300K)
Регулювання яскравості: Плавна
Конденсор: Аббе NA 1.25, що регулюється по висоті
Апертурна діафрагма: Ірисова
Тримач фільтрів, мм: 32
Можливість встановлення цифрової камери зі стандартним кріпленням C-mount
Препаратів з мікрометричними супортами та ноніусом: 1 шт.
Захисний поліпропіленовий чохол: 1 шт
Фільтр синій, 32 мм: 1 шт
Іммерсійна олія, 5 мл: 1 флакон
Запобіжник: 1 шт
Мережевий шнур: (100-240V, довжина приводу: 1.45 м): Кабельне Телебачення
Інструкція українською мовою
Габарити:
Лінійні розміри: 415х180х130 мм
Вага: 3245 гр
Виробник: Optima(Ukraine)

 

Отзывы покупателей о товаре «Біологічний мікроскоп Optima Biofinder Trino 40x-1000x»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)