+380 (67) 120-44-55 +380 (93) 097-05-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Бінокль Carl Zeiss Victory RF 8х56

(Код: 80953)
Бінокль Carl Zeiss Victory RF 8х56
Наявність уточнюйте
Уведомить о наличии
К сожалению, этот товар временно отсутствует


Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Carl Zeiss
Унікальна комбінація трьох функцій нових біноклів Victory RF надає значні переваги власникам цих приладів.
Страна-производитель:  Німеччина
Гарантия: 12 місяців


Характеристики
Біноклі за призначенням:Біноклі для використання в екстремальних умовах
Біноклі для полювання
Біноклі для спостереження у сутінках
Біноклі польові
Збільшення:8
Особливості біноклів:Вбудований лазерний далекомір
Фактор сутінків:21.16
Діаметр об`єктива:56
Тип збільшення:Постійне
Розмір вихідної зіниці, мм:7
Світлосила:49
Мінімальна відстань фокусування м:5
Фокусування:Центральне
Комплектація:Захисні кришки для об`єктивів
Захисні кришки для окулярів
Ремінець
Сумка для зберігання та транспортування
Тип скла:ВаК-4
Водонепроникність бінокля в метрах:1
Тип призми:Roof
Водозахисність:Корпус заповнений азотом
Вага у грамах:1220

Унікальна комбінація трьох функцій нових біноклів Victory RF надає значні переваги власникам цих приладів. Крім першокласного зображення типового прогнози на спорт з високою прохідністю тут для продуктів ZEISS, наші клієнти отримують тепер можливість вимірювати відстані простим натисканням кнопки. Крім того, на полюванні вбудований електронний балістичний калькулятор покаже мисливцеві величину необхідної поправки на дальність в залежності від дистанції та калібру.
Інженери та дизайнери Цейса примудрилися створити багатофункціональний прилад у компактному та елегантному корпусі. Це перші у світі біноклі такого типу, зовні вони практично не відрізняються від біноклів без далекоміра, лазер інтегрований в оптичну схему бінокля і на корпусі немає окремого випромінювача. Зручне та звичне для всіх компонування з центральним шарніром, великий барабан центрального фокусування, та великі інформативні кнопки управління для правої руки. Як і в інших біноклів Victory FL, тут використані поворотно-висувні наочники окулярів з фіксацією в 4 положеннях. Наглазники знімні, і за необхідності їх можна зняти та почистити.
Знання точної дистанції до мети дуже важливе для сучасних мисливців, пристрасних, але водночас відповідальних людей, які люблять природу. Цифровий лазерний далекомір з максимальною дистанцією 1200 метрів визначає відстань з точністю +/- 1 метр. Інструментом вимірювання служить невидимий безпечний для очей лазерний промінь. Вимірювальна система, обладнана сучасною електронікою, гарантує моментальне отримання результату. Особливою перевагою далекомірів Victory RF є дуже вузький лазерний промінь, що дозволяє проводити точні вимірювання до малих цілей навіть на великих дистанціях. Наприклад, на дистанції 300 метрів пляма, що покривається лазерним променем, має розмір близько 50х15 см.
Прицільна марка та результати показуються за допомогою світлодіодного дисплея, цифри та марка світяться, причому яскравість свічення оптимально підібрана для зручного зчитування та регулюється автоматично, залежно від умов освітлення. За численними свідченнями мисливців, такий дисплей набагато зручніший за традиційний рідкокристалічний з чорними написами.
При натисканні кнопки активації вимірювань прицільна марка спалахує відразу і може бути наведена на ціль, вимір відбувається якщо кнопку відпустити, моментально з'являється результат. Така схема має дві істотні переваги в порівнянні з традиційною, використовуваною в більшості далекомірів, коли за перше натискання виконується активація приладу, а за друге проводиться вимірювання. У перших завмер за принципом "Одного натискання" в 2 рази швидше, а в других тремор (тремтіння) руки значно менше при відпущеній кнопці, ніж при натиснутій, що підвищує точність та ймовірність отримання результату.
Міцний та легкий корпус бінокля виконаний із магнію. Гумове покриття ефективно захищає від подряпин та дрібних ударів. Бінокль водонепроникний та заповнений азотом. Робочі температури від -10 до +50 гарантують надійну роботу за будь-яких умов полювання.
Біноклі Victory RF отримують інноваційне захисне покриття лінз LotuTec®, яке не дозволяє затримуватися волозі на лінзі. Таким чином у будь-яку погоду лінзи завжди залишаються чистими, зображення ідеальним, а Вам не доводиться витрачати час на струшування крапель та чищення лінз у найвідповідальніший момент. Крім того, дорогі лінзи з ультрасучасними покриттями, безумовно, проживуть довше, якщо їх менше тертимуть для чищення.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 8
Діаметр об'єктива: 56
Фактор сутінків: 21.16
Розмір вихідної зіниці, мм: 7
Світлосила: 49
Мінімальна відстань фокусування, м: 5
Поле зору видалення 1000м: 132
Оптична конструкція: Roof
Лінзи: Апохромат з багатошаровим покриттям Full Multi Coated LotuTec®
Особливою перевагою далекомірів Victory RF є дуже вузький лазерний промінь, що дозволяє проводити точні вимірювання до малих цілей навіть на великих дистанціях. Наприклад, на дистанції 300 метрів пляма, що покривається лазерним променем, має розмір близько 50х15 см.
Дальномір:
Вимірювані дистанції: Від 10-1200 метрів
Точність виміру: +/- 1м до 600м, +/-0.5% після 600м
Час виміру: Менше 0.5 секунд
Дивергенція лазерного променя: 1.6х0.5 мрад
Елемент живлення: 1 батарея типу CR2, 3 Вольта
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: Завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
Фокусування: Центральним колесом та кільцем на окулярі
Корпус: гумовий
Поворотно-висувні наглазники з кількома фіксованими положеннями
Комплектація:
Бінокль
Захисні кришки окулярів та об'єктиву
Наплічний ремінь
Кейс для зберігання та транспортування
Вага: 1220 гр
Виробник: Zeiss(Німеччина)
Отзывы покупателей о товаре «Бінокль Carl Zeiss Victory RF 8х56»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)