+380 (67) 120-44-55 +380 (93) 097-05-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Бінокль Athlon Cronus G2 UHD 10x42

(Код: 301572)
Бінокль Athlon Cronus G2 UHD 10x42
Є в наявності
34 895 грн | 1 343$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Athlon
Флагманська серія біноклів Cronus G2 UHD - це, безумовно, найвища сходинка в лінійці продукції Athlon. Бінокль має неймовірно чітке і яскраве зображення по всьому полю зору, залишаючи конкурентів позаду.
Страна-производитель:  США
Сборка:  Китай
Гарантия: Довічна гарантія


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Біноклі за призначенням:Біноклі для використання в екстремальних умовах
Біноклі для полювання
Біноклі для спостереження у сутінках
Біноклі польові
Збільшення:10
Фактор сутінків:20.49
Діаметр об`єктива:42
Тип збільшення:Постійне
Розмір вихідної зіниці, мм:4.2
Світлосила:17.64
Мінімальна відстань фокусування м:2
Фокусування:Центральне
По зору на видаленні 1000 м:113
Комплектація:Захисні кришки для об`єктивів
Захисні кришки для окулярів
Ремінець
Серветка для чищення оптики
Сумка для зберігання та транспортування
Тип скла:ED
ВаК-4
Водонепроникність бінокля в метрах:1
Тип призми:Roof
Водозахисність:Корпус заповнений аргоном
Вага у грамах:788

Флагманська серія біноклів Cronus G2 UHD  - це, безумовно, найвища сходинка в лінійці продукції Athlon. Бінокль має неймовірно чітке і яскраве зображення по всьому полю зору, залишаючи конкурентів позаду. Особливо варто відзначити революційне компонування оптичних елементів Edge To Edge System, що дало змогу досягти ідеально плаского поля зору без геометричних спотворень, та використання в об'єктивах UHD-скла з наднизькою дисперсією, що цілком нівелює кольорові (хроматичні) спотворення. Яскравість зображення і точна передача кольору не в останню чергу досягнута завдяки нанесенню покращеного багатошарового просвітлення оптики Advanced Fully Multi-Coating, та фазокоригуючого і діелектричного покриття призм ESP Dielectric Coating.
Вдале компонування оптичних елементів дозволило створити бінокль одночасно з великим виносом вихідної зіниці, широким полем зору та мінімальною дистанцією фокусування, що становить всього 2 метри, і не втратити при цьому в якості зображення, що відповідає найвищим стандартам спортивної оптики.
Міцний та надійний магнієвий корпус в каучуковому опорядженні, захисне гідрофобне покриття об'єктивів XPL Protective Coating, герметизація по стандарту IPX7 та заповнення інертним аргоном роблять бінокль Athlon Cronus G2 UHD 10x42 несприйнятливим до погодних примх, випадкових ударів чи подряпин. Чітка робота механічних вузлів, великий барабан фокусування та цупкі профільовані накатки на елементах управління дають змогу швидко, плавно і точно налаштувати бінокль для спостережень. Механізм діоптрійної корекції винесений в центр перед барабаном фокусування, і обладнаний замком-фіксатором, що дозволяє проводити всі основні налаштування одним пальцем, та не збити випадково налаштування під час спостережень. Зручності використання сприяє сучасна форма корпусу з верхнім шарнірним мостом Top Hinge, висувні оправи окулярів, та кришки об'єктивів, закріплені пасками на корпусі для запобігання випадковій втраті.
Кожен бінокль Athlon Midas G2 UHD 10x42 має серійний номер, що дозволяє кращим чином забезпечити процес контролю якості.
UHD Glass. У об'єктивах даного бінокля застосовані UHD стекла з наднизькою дисперсією, що кардинально вирізняє цю модель серед біноклів з ахроматичними об'єктивами зі звичайного скла. UHD стекла забезпечують практично однаковий кут заломлення світла у всьому видимому спектрі,  завдяки чому майже не відбувається світлового розсіювання при проходженні світла крізь об'єктиви, і вдається звести до мінімуму, або і взагалі позбавитись хроматичної аберації (кольорового спотворення), та досягти максимально чіткої і контрастної передачі зображення.
E2ES Optical SystemEdge To Edge System. Особливе компонування і підбір елементів оптичної системи, що дозволили досягнути ідеальної чіткості передачі зображення від краю до краю по всьому полю зору, позбувшись таких геометричних аберацій (геометричних спотворень), як дисторсія, кривина поля, астигматизм, сферична аберація та коматична аберація.
Advanced Fully Multi-Coated. Даний бінокль має покращене повне мульти просвітлення оптики, що означає, що на кожну поверхню оптичної системи нанесене широкосмугове багатошарове просвітлююче покриття. Таке багатошарове просвітлення в значній мірі запобігає відбиванню світла у всьому видимому спектрі. Цим самим вдається досягнути більше 99% світлопропускання через кожну оптичну поверхню, результатом чого є висока яскравість зображення, натуральна передача кольору і можливість більш ефективно вести спостереження в сутінках.
XXPL Protective CoatingPL. Додатковий шар зовнішнього захисного гідрофобного покриття лінз об'єктива, що забезпечує екстразахист від випадкових подряпин, скупчення на лінзах бруду, масел та крапель води. Завдяки цьому покриттю під час використання бінокля під дощем достатньо просто енергійно струснути бінокль, щоб прибрати всі краплі з об'єктива і далі ефективно продовжувати спостереження.
BAK4. Для того, щоб позбутись значних втрат світла в обертаючій призмовій системі, в даній моделі застосовуються призми з оптичного скла високої щільності BAK4 (баритовий крон). Це скло має більш високий показник заломлення, що дозволяє мінімізувати втрати світла, і отримати ідеально круглу вихідну зіницю з однаково світлим зображенням від краю до краю, уникнувши віньєтування (видимого затемнення зображення внаслідок урізання світлового пучка на периферії вихідної зіниці).
Dielectric CoatingESP. Сучасні біноклі з призмовою конструкцією Roof системи Шмідт-Пехан обов'язково потребують нанесення на одну з поверхонь призми відбиваючого покриття. Діелектричне високорефлективне ESP покриття (на відміну від алюмінієвого чи срібного) вважається найбільш ефективним, відбиваючи більше 99% світла, що на нього потрапляє. Тільки таке покриття може забезпечити максимально високу світлопропускну здатність та яскравість передачі зображення біноклем. Даний тип покриття достатньо дорогий, тому використовується виключно в оптиці високого класу.
waterproof & fogproof. Незалежно від того чи потрапили Ви в сильну зливу, чи випадково упустили бінокль у водойму, рівень захисту даної моделі дозволяє бути впевненим, що волога не потрапить всередину і з біноклем нічого не трапиться. Адже даний бінокль герметизований, ущільнений каучуковими О-кільцями, та має клас захисту від проникнення вологи IPX7, що означає опір потраплянню вологи всередину при зануренні на глибину 1 метр протягом 30 хвилин.
Fogproof (Argon Purged). Дана модель повністю захищена від внутрішнього запотівання внаслідок різкої зміни температури. Корпус бінокля зсередини продутий аргоном, що виключає можливість знаходження кисню чи водяної пари всередині бінокля, яка могла б конденсуватись на склі, чи викликати корозію металевих частин корпусу. Застосування аргону є більш дорогим порівняно з азотною продувкою, проте аргон є інертним газом, що не реагує з навколишнім середовищем навіть при високих температурах, на відміну від кисню.
Magnesium BodyMagnesium Body. Спеціальний сплав магнію, алюмінію і ряду інших легуючих металів при невеликій вазі має міцність на 40-50 відсотків вище ніж традиційні алюмінієві сплави, що застосовуються у виробництві корпусів оптичних приладів. Біноклі виконані з магнієвого сплаву не лише надійніші і довговічніші, але також мають відмінний зовнішній вигляд завдяки точності обробки магнієвих корпусів.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 10x
Діаметр об'єктива, мм: 42
Діаметр окуляра, мм: 21.5
Розмір вихідної зіниці, мм: 4.2
Винос вихідної зіниці, мм: 19.3
Світлосила: 17.64
Фактор сутінків: 20.49
Мінімальна відстань фокусування, м: 2.0
Поле зору, м / 1000 м: 113
Кутове поле зору, °: 6.5
Регулювання міжзіничної відстані, мм: 56-73
Корекція діоптрій: +4/-4
Конструктивні особливості:
Оптична конструкція: Обертаюча призма Roof
Лінзи: UHD лінзи зі скла з наднизькою дисперсією, спеціальним компонуванням лінз (Edge To Edge System), з покращеним повним багатошаровим просвітленням (Advanced Fully Multi-Coated) та захисним гідрофобним покриттям (XPL Protective Coating)
Призми: BAK4 з фазокоригуючим покриттям та фірмовим діелектричним відбиваючим покриттям ESP Dielectric Coating
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: Завдяки герметичності й заповненню корпуса аргоном
Фокусування: Центральне
Центральне розташування механізму діоптрійної корекції
Замок-фіксатор механізму діоптрійної корекції
Корпус: З верхнім шарнірним мостом Top Hinge, магнієвий сплав з профільованим протиковзким гумовим покриттям
Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з двома фіксованими положеннями
Захисні кришки об'єктивів закріплені на пасках, що запобігають їх втраті
Можливість кріплення штатива
Комплектація:
Бінокль: колір корпусу - чорний
Захисні кришки окулярів і об'єктивів
Широкий нашийний ремінь з неопрена
М'який нейлоновий кейс на фастексі для зберігання і транспортування
Серветка для протирання оптики
Подарункова упаковка на магнітному замку
Габаритні розміри:
Розміри без упаковки, мм: 160x130х59
Розміри в упаковці, мм: 210x170х90
Вага без упаковки, кг: 0.788
Вага в упаковці, кг: 1.589
Производитель: Athlon (США)  
Отзывы покупателей о товаре «Бінокль Athlon Cronus G2 UHD 10x42 »

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)