+380 (93) 097-05-55 +380 (67) 120-44-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Бінокль Vanguard Vesta 10x25 WP

(Код: 301008)
Бінокль Vanguard Vesta 10x25 WP
Наявність уточнюйте
Уведомить о наличии
К сожалению, этот товар временно отсутствует


Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Vanguard
Якщо Ви не з тих у кого бінокль припадає пилом на полиці, якщо бінокль - це частина Вашого хобі, і вірний супутник під час активного проведення часу, - Vanguard Vesta 10x25 WP саме та модель, яка не підведе навіть у найнесприятливіших умовах при щоденному використанні.
Срок поставки:  1 день по Киеву
Страна-производитель:  США
Сборка:  Китай
Гарантия: 120 місяців


Характеристики
Біноклі за призначенням:Біноклі для використання в екстремальних умовах
Біноклі для полювання
Біноклі компактні
Збільшення:10
Фактор сутінків:15.81
Діаметр об`єктива:25
Тип збільшення:Постійне
Розмір вихідної зіниці, мм:2.5
Світлосила:6.25
Мінімальна відстань фокусування м:2.5
Фокусування:Центральне
По зору на видаленні 1000 м:110
Комплектація:Захисні кришки для об`єктивів
Захисні кришки для окулярів
Ремінець
Сумка для зберігання та транспортування
Тип скла:ВаК-4
Водонепроникність бінокля в метрах:1
Тип призми:Roof
Водозахисність:Корпус заповнений азотом
Вага у грамах:236

Повнорозмірні біноклі мають кращі світлосильні характеристики, ніж компактні зразки. Але коли доходить справа до збирання рюкзака чи валізи в подорож, сумки на рибалку, не кажучи вже про похід на футбол чи театр, повнорозмірним біноклям не завжди є місце. У той час, як для бінокля Vanguard Vesta 10x25 WP знайдеться місце навіть у кишені. І якщо Ви все ще сумніваєтеся, наскільки Vanguard Vesta 10x25 WP гарний, будьте впевнені, що компактний бінокль з якісною просвітленою оптикою легко дасть фору повнорозмірним бюджетним біноклям.
Якщо Ви не з тих у кого бінокль припадає пилом на полиці, якщо бінокль - це частина Вашого хобі, і вірний супутник під час активного проведення часу, - Vanguard Vesta 10x25 WP саме та модель, яка не підведе навіть у найнесприятливіших умовах при щоденному використанні. Побіжного погляду цей бінокль досить, щоб оцінити монолітність його конструкції. Vanguard Vesta не перевантажений складними механічними вузлами чи зайвими елементами дизайну. Все максимально просто та надійно.
Стандарти виробництва сучасних якісних біноклів мають на увазі обов'язкове застосування ряду конструктивних рішень і матеріалів, таких як герметичний водонепроникний корпус, заповнений азотом, застосування призм із оптичного скла BAK4 та обов'язкове повне багатошарове просвітлення оптики. Vanguard Vesta 10x25 WP повністю відповідає цим стандартам.
Особливо варто відзначити неймовірно малу межу фокусування, що становить всього 2.5 метри, чим не може похвалитися більшість біноклів у цій ціновій категорії. Можливість сфокусуватися на такій малій відстані надає чудові можливості для макроспостережень.
Fully Multi CoatedMultiGuard® Coatings. При проходженні світла через кожну оптичну поверхню лінзи без покриття відбивається 4% світлового потоку. Багатошарове покриття, що просвітлює, підвищує світлопропускну здатність до 99,5%. Як результат, чотиришарове покриття, що просвітлює MultiGuard® Coatings, нанесене на кожну оптичну поверхню, забезпечує високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершену натуральну кольоропередачу.
SK15BAK4 Prism. Значні втрати світла відбуваються в обертовій призмінній системі, незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла і значною мірою уникнути віньєтування (урізання світлового пучка по краях лінз окуляра).
waterproof & fogproofWaterproof & fogproof. Цей бінокль має водозахист за класом IPX7 та захист від утворення внутрішнього конденсату. Корпус герметизований каучуковим ущільнювальним O-кільцем, що дозволяє біноклю перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішніх порожнин корпусу повітря та пари води витіснені азотом N2, який не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур.
Outstanding Near FocusOutstanding near focus. Більшість користувачів застосовують біноклі лише спостереження за віддаленими об'єктами. Але не всі знають, що найкращі зразки біноклів надають значні можливості для макроспостережень. Мінімальна дистанція фокусування (межа фокусування) даної моделі складає всього 2.5 метра, що дозволяє розглядати квіти та комах у їх реальному середовищі. Біноклі з межею фокусування менше 2.5 метрів відносяться до найкращих зразків оптичних приладів за даною характеристикою.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 10
Діаметр об'єктива, мм: 25
Фактор сутінків: 15.81
Розмір вихідної зіниці, мм: 2.5
Світлосила: 6.25
Регулювання міжосьової відстані: 56-74
Мінімальна відстань фокусування, м: 2.5
Корекція діоптрію на правому окулярі: +4/-4
Поле зору видалення 1000м: 110
Оптична конструкція: Roof
Лінзи: Ахроматичні з багатошаровим просвітленням MultiGuard® Coatings (Fully Multi coated)
Призми: BAK4
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: Завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
Фокусування: Центральне
Корпус: Полікарбонат із профільованим протиковзким гумовим покриттям
Складні оправи окулярів типу Fold-Down
Комплектація:
Бінокль: Колір корпусу - чорний
Наший ремінь
М'який кейс для зберігання та транспортування
Серветка для протирання оптики
Вага: 236 гр
Виробник: Vanguard Inc
Отзывы покупателей о товаре «Бінокль Vanguard Vesta 10x25 WP»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)