+380 (93) 097-05-55 +380 (67) 120-44-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Бінокль Vanguard VEO HD 8x42 WP

(Код: 301529)
Бінокль Vanguard VEO HD 8x42 WP
Є в наявності
17 000 грн | 654$

Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Vanguard
Срок поставки:  1 день по Киеву
Страна-производитель:  США
Сборка:  Китай
Гарантия: 120 місяців


Купите вместе и сэкономьте свои деньги:

Купить сейчас за один клик
Хотите купить этот товар, но не хотите разбираться с процессом покупки?

+380 -
Характеристики
Біноклі за призначенням:Біноклі для використання в екстремальних умовах
Біноклі для полювання
Біноклі польові
Збільшення:8
Фактор сутінків:18.33
Діаметр об`єктива:42
Тип збільшення:Постійне
Розмір вихідної зіниці, мм:5.25
Світлосила:27.56
Мінімальна відстань фокусування м:2
Фокусування:Центральне
По зору на видаленні 1000 м:124
Комплектація:Захисні кришки для об`єктивів
Захисні кришки для окулярів
Ремінець
Серветка для чищення оптики
Сумка для зберігання та транспортування
Тип скла:ED
SK-15
Водонепроникність бінокля в метрах:1
Тип призми:Roof
Водозахисність:Корпус заповнений азотом
Вага у грамах:768

Легкі та ергономічні біноклі VEO HD відповідають високим вимогам до сучасної оптики преміум-класу, лишаючись при цьому найбільш доступними за вартістю серед біноклів із двошарнірною конструкцією корпусу та низькодисперсними ED-об'єктивами. Vanguard VEO HD 8x42 WP характеризується визначними оптичними характеристиками, недоступними більшості конкурентів у даній ціновій категорії, має ергономічний дизайн, відмінну якість складання та матеріалів, що характерно для всього асортименту продукції компанії Vanguard.

Vanguard Endeavor ED IV

Компанія Vanguard стала першою, хто представив на ринку біноклі в легкому і надміцному карбоновому композитному корпусі, опорядженому преміальним гумовим захисним покриттям Mitsubishi Rubber Armor (саме таке ж, як використовується для обробки деталей інтер'єру спорткарів Mitsubishi). Лінзи об'єктивів виконані з низькодисперсного ED-скла і склеєні між собою кращими на сьогоднішній день адгезивними клеями Norland, що відрізняються максимальною прозорістю та однорідністю. Всі оптичні поверхні мають повне багатошарове широкосмугове просвітлююче покриття Advanced MultiGuard® Coatings. На призми з оптичного скла BAK4 нанесено фазокоригуюче покриття, і високорефлективне срібне покриття V-Max. Всі ці удосконалення покликані зменшити хроматичну аберацію та забезпечити передачу яскравих та точних кольорів у високій роздільній здатності.

На особливу увагу заслуговує двошарнірна конструкція корпусу з відкритим мостом. Таке рішення істотно підвищує жорсткість всього корпусу та забезпечує виняткову зручність використання. Варто лише один раз взяти в руки бінокль із відкритим мостом, щоб відчути переваги такої конструкції.

Окрім водонепроникності та надійного захисту від ударів, Vanguard VEO HD 8x42 WP захищений від утворення внутрішнього конденсату, а також від появи подряпин оптики та скупчення на поверхні лінз води, масел та бруду. Виробник гарантує, що це всепогодний багатофункціональний бінокль, який точно не підведе в найекстремальніших умовах.

Як і прийнято в компанії Vanguard, якості аксесуарів бінокля приділили особливу увагу: в базовій комплектації постачаються кришки об'єктивів, які кріпляться до корпусу на пасках, сумка з неопрена для зберігання та транспортування, а також комфортний широкий неопреновий ремінь.

 

ED HOYA GlassED Glass. Скло з наднизькою дисперсією (Extra low dispersion glass) застосовуються в об'єктивах оптичних приладів преміум-класу, і призначено для корекції хроматичної аберації (спотворення кольору), що виникає внаслідок розсіювання світла при проходження світлового потоку через систему лінз. Показник заломлення світла низькодисперсними стеклами незначний, все хвилі світлового спектру, який проходить через ED-скло, заломлюються на один і той же кут. Завдяки такій властивості, низькодисперсні стекла практично не розсіюють світло, зберігаючи високу роздільну здатність зображення і правильну передачу кольору.

 

Fully Multi CoatedAdvanced MultiGuard® Coatings. Сім шарів найбільш технологічного широкосмугового просвітлюючого покриття нанесено на кожну оптичну поверхню. Покриття забезпечує рівномірно високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершене натуральне відтворення кольорів практично у всьому видимому діапазоні (від 320 Нм до 680 Нм). Додатково на зовнішню поверхню об'єктивів і окулярів нанесена суперміцна гідрофобна мембрана, яка оберігає від подряпин, перешкоджає скупченню води на лінзах і забрудненню маслами.

 

SK15BAK4 Prism. Значні втрати світла в обертаючій призмовій системі відбуваються незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла, і в значній мірі уникнути віньєтування (затемнення зображення внаслідок урізання світлового пучка на периферії лінз окуляра).

 

Phase coatingP2 Phase Correction. Застосування багатошарового фазокоригуючого покриття призм на сьогоднішній день є стандартом для високоякісних біноклів з обертаючою призмовою конструкцією Roof. Під час проходження через таку призмову систему, світло відбивається від протилежних сторін призми, поляризується, і виникає зміщення на половину фази світлової хвилі, яке тягне за собою втрату контрасту. Найтонше фазокоригуюче покриття, нанесене на одну з поверхонь призми, суміщує фази, забезпечуючи високу роздільну здатність і контрастність зображення.

 

Dielectric CoatingV-Max Silver Coating. Багатошарове високовідбиваюче покриття використовується виключно в оптичних приладах з обертаючою призмовою конструкцією Roof системи Шмідт-Пехан. Одна з поверхонь призмової системи Roof не має повного внутрішнього відбиття. Саме на цю поверхню необхідно наносити відбиваюче покриття. Срібне покриття V-Max, на відміну від алюмінієвого, відбиває до 98% світла в усьому видимому діапазоні і забезпечує високу світлопропускну здатність, натуральну передачу кольорів, і використовується виключно в оптиці преміум-класу.

 

waterproof & fogproofWaterproof & fogproof. Даний бінокль має клас захисту від проникнення вологи IPX7, а також захищений від утворення внутрішнього конденсату. Корпус ущільнений каучуковим ущільнюючим O-кільцем, що дозволяє біноклю перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішнього об’єму корпусу повітря і водяна пара, що в ньому міститься, витіснені азотом N2, що не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур.

 

Outstanding Near FocusOutstanding near focus. Більшість користувачів застосовують біноклі лише для спостереження за віддаленими об'єктами. Але не всі знають, що кращі зразки біноклів надають значні можливості для макроспостережень. Мінімальна дистанція фокусування (межа фокусування) даної моделі складає всього 2.0 метра, що дозволяє розглядати квіти і комах в їх реальному середовищі існування. Біноклі з мінімальною межею фокусування 2.0 метрів відносяться до оптичних приладів преміум-класу.

 

Magnesium alloy bodyCarbon Fiber Composite Body. Компанія Vanguard стала першим виробником, хто застосував композитне вуглеволокно в серійному виробництві оптичних приладів. Матеріал PA66 + 40CF на 40% складається з найтонших волокон (до 7 мкм) армуючого вуглеволокна і на 60% зі сполучного поліаміду PA66, який є одним з найміцніших і найстабільніших полімерів, що застосовуються в композитних матеріалах. Згідно з лабораторними дослідженнями, композитне вуглеволокно PA66 + 40CF при однаковій щільності, на 271% міцніше полікарбонату (матеріалу, що традиційно використовується для виробництва корпусів оптичних приладів), а також в 2 рази легше і на 20% міцніше алюмінію.

 

Diopter lockRight locking diopter. Кожен користувач зазвичай лише один раз використовує механізм діоптрійної корекції при налаштуванні бінокля під особливості свого зору. Проте кожного разу, висуваючи оправи окулярів, існує ймовірність зміщення налаштувань і втрати різкості зображення. Замок-фіксатор механізму корекції діоптрії на правому окулярі запобігає випадкове зміщення налаштувань. Таким чином, при черговому використанні, бінокль буде вимагати мінімум налаштувань, і Ви не втратите жодної важливої деталі при спостереженнях.

 

3 stage eyecups3 Stage Eyecups. Правильно сконструйовані оправи окулярів не тільки підвищують комфорт при тривалих спостереженнях, але, в першу чергу, дозволяють з однаковою зручністю використовувати бінокль користувачам з різною анатомічною будовою очей, а також користувачам в окулярах. В даному біноклі використовуються досить м'які висувні оправи окулярів типу Twist-Up, що мають 3 рівні фіксації.

 

Tripod MountableTripod mountable. Не дивлячись на те, що в більшості випадків спостереження проводяться з біноклем в руках, бувають ситуації, коли установка на штатив просто необхідна. Великі збільшення, спостереження протягом тривалого часу, або зйомка на камеру смартфона за допомогою бінокля вимагають стабільності оптичного приладу. Дана модель має різьблення для кріплення штативного адаптера, розташоване під ковпачком в шарнірі.

Оптичні характеристики:
Збільшення: 8x
Діаметр об'єктива, мм: 42
Розмір вихідної зіниці, мм: 5.25
Винос вихідної зіниці, мм: 19
Світлосила: 27.56
Фактор сутінків: 18.33
Мінімальна відстань фокусування, м: 2.0
Поле зору, м / 1000 м: 124
Кутове поле зору, °: 7.1
Регулювання міжзіничної відстані, мм: 58-74
Корекція діоптрій: +4/-4
Конструктивні особливості:
Оптична конструкція: Обертаюча призма Roof
Лінзи: ED лінзи зі скла з наднизькою дисперсією і повним багатошаровим просвітленням Advanced MultiGuard® Coatings (Fully Multi coated)
Розташування оптичних елементів: об'єктив - 4 лінзи в 3-х групах, окуляр - 5 лінз в 3-х групах
Призми: BAK4 з фазокоригуючим покриттям і відбиваючим срібним покриттям
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Захист від запотівання: завдяки герметичності й заповненню корпуса азотом
Фокусування: Центральне
Замок-фіксатор механізму діоптрійної корекції
Корпус: з відкритим мостом Open Hinge из композитного карбона PA66+40CF зі спеціальним профільованим протиковзким гумовим покриттям Mitsubishi Rubber Armor
Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з трьома фіксованими положеннями
Захисні кришки об'єктивів закріплені на пасках, що запобігають їх втраті
Можливість кріплення штативного адаптера
Комплектація:
Бінокль: Колір корпусу - темно-зелений
Захисні кришки окулярів і об'єктивів
Широкий нашийний ремінь з неопрена
М'який кейс з неопрену на замку для зберігання і транспортування
Серветка з мікрофібри для протирання оптики
Габаритні розміри:
Розміри без упаковки, мм: 155x132х61
Розміри в упаковці, мм: 220x160х84
Вага без упаковки, кг: 0.768
Вага в упаковці, кг: 1.05
Виробник: Vanguard Inc
Рекомендуем посмотреть
Отзывы покупателей о товаре «Бінокль Vanguard VEO HD 8x42 WP»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)