+380 (67) 120-44-55 +380 (93) 097-05-55
Зателефонуйте меніпослуга «Зворотній дзвінок»

Поки що пусто
Особистий кабінет

Лазерний далекомір Halo Xtanium XT1000

(Код: 923783)
Лазерний далекомір Halo Xtanium XT1000
Наявність уточнюйте
Уведомить о наличии
К сожалению, этот товар временно отсутствует


Не устраивает цена товара?

Добавить к сравнению
Сохранить в закладки
Описание бренда Halo
азерний далекомір Xtanium XT1000 має кращі характеристики серед усіх далекомірів Halo. Дана модель має компактний вологозахищений корпус, виконаний з міцного цинкового сплаву, найбільше 8х збільшення і дальність вимірювання 1000 ярдів,
Страна-производитель:  США
Сборка:  Китай
Гарантия: 12 місяців


Характеристики
Збільшення:8
Діаметр об`єктива:22
Дальність виміру:5
910
Вага у грамах:230

азерний далекомір Xtanium XT1000 має кращі характеристики серед усіх далекомірів Halo. Дана модель має компактний вологозахищений корпус, виконаний з міцного цинкового сплаву, найбільше 8х збільшення і дальність вимірювання 1000 ярдів, OLED дисплей з червоним підсвічуванням, оптику з повним багатошаровим просвітленням і всі необхідні режими вимірювання відстані та кута. Основне застосування цих далекомірів - полювання та стрілянина по мішенях у різних дисциплінах, вимірювання відстаней при грі в гольф. Разом з тим вони будуть дуже корисні і в турпоходах і при будівельних роботах, і для будь-яких інших вимірювань дистанцій у повсякденному житті.
Технологія Angle Intelligence дозволяє точно визначати та враховувати кут спостерігача по відношенню до об'єкта спостереження та вносити необхідні корективи до вимірювання реальної дистанції до об'єкта.
Для максимально точного прицілювання Halo Xtanium X1000 має восьмикратне збільшення та систему фокусування зображення на окулярі. Зовнішні поверхні лінз оброблені спеціальним покриттям, яке запобігає запотіванню. Корпус далекоміра має ергономічні форми, профільоване гумове покриття та захищений від проникнення вологи за класом IPX5. OLED дисплей з червоним підсвічуванням символів та прицільної сітки передає чітке та контрастне зображення і у світле та у темний час доби. Під час падіння напруги на елементах живлення на дисплеї з'являється попереджувальна іконка. Разом з тим, режим енергозбереження значно продовжує термін служби батареї, відключаючи живлення через 20 секунд після останнього натискання кнопки.
Діапазон вимірювання відстані від 5 до 910 метрів вказаний для ідеальних умов вимірювань, а саме вимірювання за ясної, але не сонячної погоди, за умови, що ідеально рівна світла поверхня мети розташовується перпендикулярно до променя далекоміра, а сам далекомір стаціонарно встановлений на нерухомій поверхні. У разі недотримання цих умов похибка вимірювань та дистанція вимірювань може відрізнятися. У стандартних умовах дана модель далекоміра здатна виміряти відстані до дерева, що знаходиться на відстані 637 м, до оленя, що знаходиться на відстані 319 м, прапорець для гольфу, що знаходиться на відстані 205 м.
Режими вимірювання:
Normal Distance – для вимірювання реальної дистанції до об'єкта у просторі без урахування ухилу.
AL Distance - для вимірювання дистанції до об'єкта по горизонталі (проекції реальної дистанції на горизонтальну поверхню) та кута спостереження (кута між лінією спрямованої на мету та її проекцією на горизонтальну площину, на якій знаходиться далекомір)
Scan - режим постійного сканування дистанції до об'єктів, кута, перевищення при переміщенні далекоміра в просторі (зручний для визначення дистанції до дрібних об'єктів, різних частин протяжних об'єктів, розташованих під кутом). Може бути використаний у кожному з перших двох режимів. Оптичні характеристики:
Оптичні характеристики:
Збільшення: 8
Діаметр об'єктива: 22
Фактор сутінків: 13.27
Поле зору м/1000 м: 87
Дальність виміру: 5-910м
Поле зору: 5°
Точність виміру: +/-09 м
Розмір вихідної зіниці, мм: 2.75
Світлосила: 7.56
Конструктивні особливості:
Дисплей: OLED, з постійним червоним підсвічуванням символів для спостереження у світлий та темний час доби
Лінзи: C повним багатошаровим покриттям (Fully Multi coated) та антизапітніючим покриттям (Anti-Fog)
Водостійкість: IPX5 (повний захист від водяних струменів, що потрапляють із будь-якого напрямку)
Корпус: Цинковий сплав (ZAMAK) з протиковзким гумовим покриттям
Фокусування на окулярі
Одиниці виміру дистанції: Метри/ярди
Одиниці виміру кута: Градуси
Режим індикації заряду батареї
Режим енергозбереження: Вимкнення дисплея через 20 секунд у режимі очікування
Пам'ять останнього режиму перед вимкненням
Метод вимірювань: напівпровідниковий лазер 902нм (клас 3R - визначається як безпечний для людини. Необхідно уникати тривалого впливу лазерного пучка на зіницю людини)
Живлення: CR2 Li-Ion 3В (у комплекті)
Комплектація:
Лазерний далекомір Halo Xtanium XT1000
Наручний ремінь
М'який нейлоновий кейс для транспортування
Батарея CR2
Серветка для протирання оптики
Вага: 230гр.
Виробник: Halo(США)
Отзывы покупателей о товаре «Лазерний далекомір Halo Xtanium XT1000»

Оставьте свой отзыв или комментарий о товаре
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш отзыв:
Оцените, пожалуйста:
Плюсы товара:
Минусы товара:
Цифры:
изменить цифры?


Закладки (0)
Порівняння товарів (0)
Переглянуті (1)